sign up logo רשימת אנשי קשר

אדווה ברייר
מדריכה חברתית י"א
אורלי דנציגר
מורה למתמטיקה
אורנית לוי-עמית
רכזת תנ"ך
איה ענבר-נוי
מנהלת הפנימייה
איילת סלומון
מחנכת ומורה לספרות
איילת רגב
רכזת מתמטיקה ומורה למתמטיקה
איימן עבידאת
אחזקה ונקיון
איריס מאירי-שניר
מחנכת ורכזת שכבה י"ב. רכזת עברית
אירנה נוז'דין
מורה למתמטיקה
אלה אורלוב (ד"ר)
לבורנטית כימיה וביולוגיה
אלה מאור
מורה לצילום
אלה קפלן
מחנכת כיתה י' ומורה ללטינית
אלון קדם
מורה לרישום
אליענה בענאף
מורה לאנגלית
אנה פרלמן
מחנכת ח' ומורה למתמטיקה
אסף רמון
מדריך בפנימייה
אסף שלומי
ראש מגמת המוזיקה, יסודות הג'אז והמוזיקה הקלה
אסתי שדלצקי (ד"ר)
רכזת ומורה לביולוגיה
אריאל הלוי
מורה לפסנתר ורכז תחום ביצוע
אריאלה להמן
מורה לתנ"ך והיסטוריה
אריה לב
חשמלאי
ארנון דותן
מורה למתמטיקה
בוריס ביגון (ד"ר)
מורה למתמטיקה
ברנד סרינג
ראש מגמת מדעים. רכז לימודי הפיזיקה. מדע חישובי י"א
גאיה גבעון
מדריכה חברתית י"א
גדי איתי
מורה למיומנויות
גדי פרודובסקי (ד"ר)
מורה לפילוסופיה
גיא אשכנזי (ד"ר)
מחנך י"א ומורה לכימיה
דוד גלמן (ד"ר)
מורה לפיזיקה
דוד קופליוביץ (ד"ר)
מורה לעברית
דוד ששון
מורה למתמטיקה ומדע חישובי
דורית מאיר
יועצת החטיבה
דן שטייניץ (ד"ר)
מנהל התיכון והמרכז הישראלי למצוינות בחינוך, מורה לפיזיקה
דניאל סגדי
מחנך ורכז שכבת י'. מורה לאזרחות, היסטוריה ואנגלית
דניאל שרעבי
מדריכה חברתית
הגר דגן
רכזת המועמדים לתיכון, מנהלת אתר ביה"ס
הגר ליס (ד"ר)
מורה לביולוגיה
הדר רפאל-לוי
יועצת חינוכית
ולדימיר בורקוב
מורה לחינוך גופני
ולרי זקוביץ
מורה לאנגלית
ז'יל אמויאל (ד"ר)
מורה לספרות
זהר די-נור ברזילי
ראש מגמת מדעים שכבה י'. רכזת לימודי הכימיה.
זיו ליסון
מחנך ומורה להיסטוריה
זיקו (אמברוזיו) קאהן
מורה לפיסול
חיים בן שטרית
ראש מגמת האמנות
חנה זהר
מחנכת ז', מורה לתנ"ך
חנה פרסוף (ד"ר)
רכזת אנגלית
טובאל קולמן
מורה למתמטיקה
טל אלמגור
מורה למתמטיקה
טל ברית
מורה לתולדות האמנות
טל סטרשנוב
רכז ערבית
יאיר בן מנחם
פסיכולוג - יועץ חינוכי שכבה י"א
יאסין אבו סננה
אינסטלטור וצבעי
יואב סימון
מורה לאזרחות
יואב שטיין
מדריך חברתי י"ב
יובל קוברסקי
רכז לימודי היסטוריה
יונתן גדעוני
מורה לפיזיקה ומדע חישובי
יונתן פרס
לבורנט פיזיקה
יעל ביינהקר
מורה לאנגלית
יעל חן
מנהלת הספריה
יעל יוסטוס-סגל (ד"ר)
מורה בקורס ראשית העת החדשה והיסטוריה מורחב
יעל קייך
אם בית
ישראל רפפורט
מחנך י' ומורה לביולוגיה
ישראל שרון
מורה לקומפוזיציה
ליאורה הררי-עמדי
ראשת מגמת מדעי הרוח
מאהר דרוויש
מנהל רשת ותשתיות מחשב
מוטי פרי
מחנך ורכז ספרות
מוסטפא עבדו
מפקח אחזקה ונקיון
מור נעמן
הדרכת הרכבים, תולדות המוזיקה
מיטל נוריאל
עובדת סוציאלית
מיכאל וולפה (פרופ')
פיתוח שמיעה, תולדות המוזיקה, ניצוח על מקהלת בית הספר
מיקי הוניג
מורה להיסטוריה
מנשה שרביט
מנהל חטיבת הביניים
מרסל גוזלן
מזכירת בית הספר ורכזת בגרויות
מתן סרי
הרמוניה, הדרכת פרויקטים, ניצוח על מקהלת חט"ב יאסא
נדב מרקו
מורה למתמטיקה
נדב צבר (ד"ר)
מורה לפילוסופיה ועברית
נור גלבוע
סגנית מנהלת הפנימיה
נטלי ברנז-פדון
מורה לכימיה
נטלי קמיל אדמון
מחנכת בחט"ב, מורה לספרות, תנ"ך, תרבות ישראל ועברית
ניקול בורסוצקי
מחנכת ז' ומורה לאנגלית
עאדל ג'אבר
חשמלאי
עדי שלמון
מורה לתולדות האמנות
עדן שילוני
מחנך י"ב ורכז הדרכה
עדנה רופין
מחנכת ורכזת שכבת י"א, מורה לספרות
עודד ירון
לבורנט פיזיקה
עמית ברץ
מורה בקורס יוון ורומא; מנחה בית מדרש
עמית שני כהן
מדריך חברתי שכבת י'
ענבל יקיר
סגנית מנהל התיכון. רכזת לימודי רוח חובה ומורה לספרות
קובי חרמון
מורה לפיזיקה
רונית מרכוס
מורה לכימיה מדע ראשי
רחל שטיינר
מורה לאנגלית
רחלי מן
מורה למתמטיקה
רחלי ניסים
מורה לביולוגיה
רן בן נחום
מנהל תפעול
רננה ברקת
מזכירה בחטיבה
שהד עבדאל רחמן
לבורנטית מעבדות ביולוגיה וכימיה
שירלי רון
מחנכת ח', מורה לספרות ותנ"ך
שירלי רנאל-עמיר
מורה לכימיה
שלומי חגי
מורה לציור
שרון אנגלסמן
מורה לחינוך גופני
תום קליין
מורה למוזיקה